Misja: walka o utrzymanie- rozpoczęta

Pierwszy trening po zimowej przerwie maja już nasi piłkarze. Podopieczni Piotra Mazurkiewicza pierwsze zajęcia odbyli na hali. Nowa twarz to Dorian Buczek.

Pojawili się wszyscy zawodnicy, oprócz Bartłomieja Miazgi (klub nie przedłużył umowy), Dawida Stypy i Mikołaja Płudowskiego (dostali wolną rękę na szukanie klubu).

Na początku kilka słów wprowadzenia, powiedział Prezes Zbigniew Kolera, który prosił o walkę i zaangażowanie w treningi. 

– Jestem pewien, że ciężka pracą i konsekwencją, razem damy radę. Naszą nagroda będzie utrzymanie się w lidze – powiedział Zbigniew Kolera – Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i brak kontuzji – dodał obecny na treningu Prezes klubu. 

Dzisiejsze zajęcia były sprawdzeniem formy po zimowej przerwie. 

– Trwają rozmowy z kilkoma zawodnikami. O nazwiskach jeszcze nie będę mówił – mówił Piotr Mazurkiewicz – zaczynamy pracę, która mam nadzieję zaprocentuje i w czerwcu nadal będziemy w trzeciej lidze. Dziękuję za grę Bartłomiejowi Miazga, Dawidowi Stypie i Mikołajowi Płudowskiemu – dodał trener. 

Nowa twarz, czy będą jeszcze zmiany w kadrze?

– Wierzę, że Dorian u nas będzie strzelał gole, bo mamy ich na koncie tylko trzynaście. Szukamy jeszcze bramkarza i dwóch bocznych pomocników. Mamy już dogranych piłkarzy na te pozycje. Ich nazwiska ogłosimy może jeszcze w tym tygodniu – odpowiedział Piotr Mazurkiewicz. 

Nowa twarz w sztabie szkoleniowym. Marcin Reczek po rezygnacji, przez kontuzję z gry, objął funkcję trener bramkarzy.