Jutro gramy z Wisłą Puławy

Przed nami 19 kolejka trzeciej ligi grupy czwartej, gdzie nasza drużyna będzie podejmować na własnym boisku silną drużynę z Puław. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Nasz rywal zajmuje wysoką piątą pozycję w tabeli z dorobkiem 32 punktów. W ostatniej kolejce drużyna z Puław podzieliła się punktami ze swoją imienniczką Wisłą Sandomierz. 

– tak naprawdę nie będzie w tej lidze żadnego meczu łatwego. Wisła dość konkretny zespół, ale musimy zbierać punkty w każdym meczu. Nie możemy sobie pozwolić na jakąś serię porażek – powiedział Filip Krępa.

Czarni po porażce z Podlasiem spadli do strefy spadkowej. Potrzebują urwać kilka punktów drużyną z górnej części tabeli. 

– będzie ciężko, ale podejdziemy do tego meczu zmobilizowani w 100% i liczymy na urwanie jakichś punktów w tym meczu – powiedział Rafał Michalik

Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Czarni na boisku w Puławach zremisowali 0:0.  Wisła to czołowy zespół trzeciej ligi, wciąż z szansami na awans do drugiej ligi. Dlatego nawet jeden zdobyty punkt przez nasz zespół będzie bardzo cenny. Trzy byłyby marzeniem połanieckiego trzecioligowca. 

Rozpoczęcie meczu o godzinie 14:00. Zapraszamy kibiców na mecz i wspieranie naszej drużyny kulturalnym dopingiem.