Wisła wywozi komplet punktów z Połańca

W dzisiejszym meczu trzeciej ligi grupy czwartej padło sześć bramek. Niestety przegrywamy z Wisłą Puławy 2:3. 

Pierwsze minuty już pokazały, że nie będzie łatwo. Piłkarze z Puław mocno zaatakowali. W 5 minucie groźny strzał oddał Michał Kobiałka, ale niecelnie. Pięć minut później goście mogli prowadzić, ale skuteczność zawiodła Zubera. Po chwili rzut wolny z własnej połowy wykonywała nasza drużyna. Wstrzeloną futbolówkę w pole karne poniósł wiatr, a próbujący ją wybić Jakub Poznański skierował ją do własnej bramki. Niespodziewanie prowadzimy w tym meczu. 

Wiślacy po stracie gola mobilizują się i groźnie atakują. Z dystansu strzela Barański, ale niecelnie. W dwudziestej piątej minucie centra z rzutu rożnego spadła pod nogi Skałeckiego, który uderzył w kierunku bramki, a piłka zatrzepotała w siatce. Pięć minut później było już 2:1 dla Wisły. Z dwudziestego metra uderzył Szymon Stanisławski, a do odbitej piłki dopadł Łukasz Kacprzycki i podwyższył prowadzenie.

Wiślacy zaczynają kontrolować spotkanie. Czarni konstruują akcję po której pięknym, precyzyjnym strzałem popisuje się Kacper Wątróbski i piłka trzepocze w siatce gości. Pierwsza połowa kończy się remisem. 

Na drugą odsłonę tego meczu Czarni wychodzą bardziej zmotywowani. Już pierwsze akcje naszej drużyny sieją niebezpieczeństwo w polu karnym gości. Piłka po strzale Szymona Stanisławskiego wpada do naszej bramki. Niestety po dość kontrowersyjnym golu, Wisła wychodzi na prowadzenie. 

Czarni próbowali wyrównać, ale Wisła dzielnie się broniła. Mecz kończy się porażką i tracimy kolejne punkty. 

Składy drużyn:

Czarni: Borusiński- Wątróbski, Załucki, Witek, Misiak (73 Bawor), Misztal, Janiec (65 Ryguła), Królak, Tetlak, Krępa (79 Meszek), Buczek.

Wisła: Socha- Barański, Poznański, Skałecki, Król (46 Litwiniuk), Kobiałka (46 Supryn), Maksymiuk, Zmorzyński (82 Popiołek), Kacprzycki, Zuber, Stanisławski.

Galeria zdjęć z meczu: