Igor Parjaszewski ze srebrem w Pucharze Polski

W turnieju w Komornikach walczyli także kadeci w tym naszych dwóch zawodników Damian Sijka oraz Igor Parjaszewski.

W kategorii 51 kg Igor w rundzie pierwszej pokonał Jakuba Wepę (UAKS Podlasie), w drugiej rundzie nasz zawodnik miał wolną kartę. W trzeciej rundzie bezproblemowo poradził sobie z zawodnikiem Marcelem Spleśniałym (LKS Dąb Brzeźnica). Niestey w finale musiał uznać wyższość Kamila Barłowkiego (ZKS Stal) i w klasyfikacji końcowej uplasował się na drugim miejscu i zdobył srebrny medal Pucharu Polski.

W kategorii 60 kg Damian w rundzie pierwszej pokonał Kacpra Grudnia (MUL KS Platan), w drugiej rundzie odniósł zwycięstwo nad Kamilem Grzelaszykiem (WZS WKS Grunwald). Runda trzecia i czwarta to porażki naszego zawodnika kolejno z Wiktorem Kudybą (ZKS Stal) oraz Adamem Zawadzkim (ZTS Sokół). Zawodnik czarnych Połaniec w klasyfikacji końcowej uplasował się na trzynastym miejscu.