Czas na Stal Kraśnik

Już jutro 23 kolejka trzeciej ligi grupy czwartej, gdzie nasza drużyna rozegra mecz w Kraśniku z tamtejszą Stalą. W spotkaniu tym nie zagra Damian Skiba, który pauzuje za czerwoną kartkę. 

Krzysztof Łętocha musi się posiłkować innymi piłkarzami żółto-czarnych. Dalej swoje kontuzje leczą Maciej Witek i Rafał Michalik. 

Stal Kraśnik obecnie zajmuję wysoką szóstą pozycję w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Drużyna ta w rundzie rewanżowej ma dobrą passę bo jeszcze nie przegrała meczu. Najlepszym strzelcem tej drużyny i jak do tej pory całej ligi jest Rafał Król. W ostatniej kolejce piłkarze z Kraśnika zremisowali w Wisłą Puławy 2:2. Do przerwy Stalowcy przegrywali 2:0. 

Ostatnia konfrontacja tych drużyn w lidze zakończyła się wygraną Czarnych 2:1. W meczach kontrolnych Czarni tez wygrywali ze Stalą. Z drugiej strony nasza drużyna z wyjazdowych spotkań nie przywozi punktów. W rundzie jesiennej tylko dwa punkty po dwóch remisach (Wisła Puławy 0:0 i Avia Świdnik 1:1). 

Czarni w ostatniej kolejce zremisowali z Sokołem Sieniawa 0:0. Remis tym cenny, że od 58 minuty graliśmy w osłabieniu. Widoczny w meczu był powrót po kontuzji Mateusza Załuckiego. który sterował naszą drużyną od tyłu. Przypomnijmy Czarni zajmują obecnie 17 pozycje w tabeli, która to oznacza spadek do czwartej ligi. Musimy zdobywać kolejne punkty. 

Spotkanie w Kraśniku rozpocznie się o godzinie 16:00