Czas na Motor Lublin

Trzecia liga przyspiesza i już jutro 24 kolejka tych rozgrywek. Przed naszą drużyną ciężki mecz z doświadczoną drużyną.

Przed Czarnymi kolejna drużyna, która ma passę spotkań bez przegranej. Przypomnijmy, że 4 drużyny ma takie osiągnięcia. Sokół Sieniawa, Stal Kraśnik, Motor Lublin i Podhale Nowy Targ. Dwie pierwsze drużyny już mamy za sobą (padły dwa remisy). Czas na Motor Lublin, który w ostatniej kolejce pewnie pokonał Wisłę Puławy (3:1). W rundzie jesiennej nasza drużyna przegrała wyjazdowe spotkanie w Lublinie. Czas na rewanż i urwanie przeciwnej drużynie punkty. 

Jak już wspominaliśmy będzie to ciężki mecz, gdyż w ostatnim meczu ze Stalą Kraśnik żółte kartki dostali Jakub Zięba i Kacper Wątróbski. Tych dwóch zawodników zabraknie w jutrzejszym meczu. Znak zapytania stawiamy przy zawodnikach: Rafał Michalik i Maciek Witek, dzisiejszy trening miał pokazać, czy będą wstanie grać. Powraca po pauzie za kartki Damian Skiba. Trener Łętocha musi posiłkować się zawodnikami z ławki rezerwowej. Na dzień dzisiejszy skład na Motor jest tajemnicą. 

Jak już wcześniej pisaliśmy Czarni po czterech porażkach, zdobyli dwa bezbramkowe remisy z drużynami, które nie przegrały w tej rundzie. „Do trzech razy sztuka”, może się to przysłowie spełnić i urwiemy lublinianom punkty. 

Zapraszamy wszystkich na stadion w Połańcu. Jeśli ktoś nie jest wstanie przybyć na ul. Sportową zapraszamy na transmisję online. Kliknij tu