Szybko stracona bramka ustawia mecz

W 28 kolejce trzeciej ligi grupy czwartej Czarni podejmowali lidera tej ligi Podhale Nowy Targ. Kibice oglądający ten mecz, zapamiętają go jedynie z szybką straconej bramki. 

23 sekunda to pierwsza akcja gości i stracona bramka po biernej postawie obrońców. Tak szybko straconej bramki nie pamiętają najstarsi kibice. Lukas Hruska strzela bramkę i lider obejmuje łatwo prowadzenie. 

Lukas Hruska strzela bramkę. 

Szybko zdobyta bramka ustawia cały mecz. Drużyna z Nowego Targu czuje się pewnie na boisku w Połańcu i dąży do kolejnych bramek. W 23 minucie Karólak podaje do Krępy a ten huknął jak z armaty, ale minimalnie niecelnie. 34 minuta, rzut wolny wykonują goście. Dawid Dynarek strzela i piłka mimo interwencji Borusińskiego wpada do bramki.  Mamy 0:2 i kolejna bramka stracona z niczego. Konsternacja na trybunach i ławce rezerwowej bo z gry nie wynikało, że możemy tak łatwo stracić bramki. Czarni się nie poddają i zaczynają przyciskać gości, którzy już grali luźniej. 

Dawid Dynarek pokonuję Jakuba Borusińskiego. 

Dwie minuty później indywidualna akcja Skiby, który pada na murawę sugerując że był faulowany. Sędzia Tomczyk milczy i każe grac dalej. Kontra gości. Na bramkę strzela Pląskowski, broni Borusiński, ale piłka odbija się od naszego obrońcy i wpada do bramki. Na nic się zdały protesty naszych zawodników i kibiców, bo piłka została zagrana do Pląskowskiego, gdy przekroczyła całym obwodem linię boczną. Sędzia linowy jednak nie podniósł chorągiewki i akcja toczyła się dalej. 

Wynik 0:3 i na przerwę schodzimy z puszczonymi głowami. 

Ostre słowa padają w naszej szatni i na drugą połowę wychodzimy bardziej skoncentrowani. Drużyna gości grając z przewagą trzech bramek, już stara się kontratakować. Nasi zawodnicy troją się i dwoją, nadrabiając braki ambicją. Jednak nie jesteśmy strzelić rywalom bramki, choć okazji kilka było. Najbliższy był rezerwowy Adrian Żyła, który trafił w słupek. Piłkarze z Nowego Targu mogli podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam broni Borusiński. 

Mecz kończy się przegraną Czarnych. jest to już piąta porażka po ostatnim remisie ze Stalą Kraśnik. 

Kolejny mecz gramy już 8 maja na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska. 

Galeria zdjęć z meczu: