Kolejny mecz i kolejna walka punkty.

W 31 kolejce 3 ligi grupy 4 nasza drużyna zagra mecz w Radzyniu Podlaskim z tamtejszymi Orlętami. Po dwóch wygranych Czarni mają duży apetyt na kolejne zwycięstwo.

Nasza drużyn chcąc się utrzymać w 3 lidze zdobywać kolejne punkty.

Orlęta bardzo dobrze grają na własnym boisku. Obecnie drużyna ta zajmuje 9 pozycje w tabeli z 38 punktami. W ostatniej kolejce piłkarze z Radzynia zremisowali bezbramkowo z Wisłą Puławy.

Najlepszym strzelcem drużyny jest Maciej Wojczuk, który zaliczył 9 trafień.

Czarni zajmują przedostatnią pozycję w tabeli i mają 24 punkty. Jeśli przegrają ten mecz to szansę na zostanie w tej lidze spadną do zera.

Nasza drużyna zagra bez Karola Karólaka.
– Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla nas ten mecz. Wyjeżdżamy w dniu meczu. Do pokonania mamy około 240 kilometrów. Nie zagra Karol Karólak za żółte kartki. Po kontuzji stawu skokowego trenuje już Mateusz Janiec i on na pewno znajdzie się w kadrze meczowej. Ostatnie kolejki zapowiadają się bardzo ciekawie, bo grają zespoły, które walczą o utrzymanie. Teraz najważniejszy jest dla nas mecz z Orlętami w Radzyniu Podlaskim – mówi Mateusz Sobierajski, kierownik połanieckiego zespołu.