Piłkarze KSZO a nie Czarni zagrają w finale Okręgowego Pucharu Polski

W dzisiejszym półfinale Okręgowego Pucharu Polski wygrywa drużyna lepsza i skuteczniejsza czyli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Niestety nasi piłkarze żegnają się z tym turniejem, choć głośno mówiono w szatni o zdobyciu Pucharu.

ostrowiecka.pl

Gospodarze od pierwszych minut zdobyli przewagę i kwestią czasu była strata bramki przez naszą drużynę. Pierwszą bramkę tracimy w 26 minucie. Po dośrodkowaniu Jakuba Kapsy, piłkę w siatce umieszcza Michał Grunt. Nasza drużyna rzuciła się do odrabiania strat, ale nie dała rady i pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

W drugiej połowie gramy lepiej i nasze akcje stają się groźniejsze, ale dobrze się bronią piłkarze z Ostrowca. Pod koniec spotkania Kamil Bełczkowski na raty pokonuje Piotra Gnatka, ustalając wynik meczu.

Żegnamy się z turniejem i już myślimy o ligowym meczu z Avią Świdnik.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Czarni Połaniec 2:0 (1:0)
KSZO: Pietrasik – D. Cheba, Miłek, Mężyk, Ziółkowski (79.Rogoziński) – Bełczowski, Puton (85.Sarwicki), Burzyński, Kapsa (77.Łokieć) – Grunt (66.Madej), Chrzanowski (90.Brociek). Trener: Marcin Wróbel.
Czarni: Gnatek – Misztal, Załucki, Witek, Wątróbski (68.Bawor) – Michalik (46.Dereń), Krępa, Karólak (81.Żyła), Janiec – Tetlak, Buczek (84.Zięba). Trener: Krzystzof Łętocha.

Źródło zdjęć: ostrowiecka.pl