Zmiany w drużynie przed nowym sezonem

Po przerwie wakacyjnej zawodnicy już odbyli kilka treningów. Trwa okres transferowy i kilku zawodników odeszło z naszego zespołu.

Na dzień dzisiejszy, w kadrze drużyny są: Bawor Damian, Buczek Dorian, Dereń Sebastian, Krępa Filip, Łąk Oskar, Meszek Paweł, Misztal Konrad,  Tetlak Patryk, Wątróbski Kacper, Wiszniewski Jakub, Witek Maciej.

Z drużyny z różnych powodów odeszli: Borusiński Jakub, Gnatek Piotr, Janiec Mateusz, Karólak Karol, Michalik Rafał, Misiak Marcin, Ryguła Sebastian, Skiba Damian, Załucki Mateusz, Zięba Jakub, Żyła Adrian. Działacze i kibice dziękują tym zawodnikom za reprezentowanie barw klubowych i życzą sukcesów w innych klubach.

Do kadry seniorów trafili także juniorzy: Trytek Mieszko, Smoleń Michał, Śledź Bartosz.

Z drużyną trenują nowi zawodnicy: Rzepa Krystian z Pogoni Staszów, Jędo Wojciech oraz Machniak Adrian, obydwaj wychowankowie klubu grali w Piaście Stopnica.

– z drużyną trenują inni zawodnicy, ale nie chciałbym o nich mówić, wyjaśni się z w najbliższych dniach – powiedział kierownik drużyny Mateusz Sobierajski.

Z informacji, jakie dostaliśmy w drużynie, pojawiło się dwóch nowych bramkarzy.

– testowani są nowi zawodnicy, ale kto zostanie to już decyzja trenerów – dodał kierownik drużyny Czarnych.

Czarni rozegrają kilka meczy kontrolnych.

– najbliższy sparing w sobotę na własnym boisku rozegramy z Igloopolem Dębica. Reszta meczy jest ustalana i dopracowywane są szczegóły tych spotkań – dodał Mateusz Sobierajski.