Przegrana siatkarzy Czarnych z Hetmanem Włoszczowa

W trzeciej lidze mężczyzn w siatkówce Czarni Połaniec przegrywają z Hetmanem Włoszczowa 2:3. Po meczu nasza drużyna zaprotestowała wobec skandalicznego sędziowania przez arbitrów.

Pierwszy set wygrany przez naszą drużynę nie zapowiadał tak dramatycznej końcówki. Czarni wygrywają go 25:21. W drugim secie jednak zaczęły się problemy przez parę błędów indywidualnych i przegrywamy go do 22.

Trzeci set tego spotkania to lepsza gra Czarnych i wychodzimy na prowadzenie, wygrywając do 21. Początek czwartego seta to dobra gra Hetmana, który łapie kilka punktów przewagi. Nasza drużyna goni wynik, lecz w końcówce popełniamy błędy i przegrywamy do 21.

Tie-break to wielka loteria. Początek jednak należy do Hetmana. Czarni jednak zaczynają grać i doprowadzają do remisu. Kolejne punkty to lepsza gra naszej drużyny i wychodzimy na prowadzenie. Jednak po chwili goście wyrównują 14:14. Końcówka jednak należy do Hetmana Włoszczowa, który ma więcej szczęścia i wygrywa cały mecz 2:3.

Więcej na temat  meczu i galeria zdjęć