W sobotę mecz z góralami

W jedenastej kolejce trzeciej ligi czwartej grupy nasza drużyna jedzie do Nowego Targu aby zmierzyć się z tamtejszym Podhalem. 

Górale jak do tej pory radzą sobie bardzo dobrze. Zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Od dziewięciu kolejek drużyna ta nie przegrała meczu. W ostatniej kolejce na trudnym terenie w Puławach przywiozła komplet punktów, pokonując Wisłę 0:1. Kluczem do zwycięstwa była konsekwentna gra taktyczna w defensywie. 

Czarni podbudowani zwycięstwem z Chełmianką jadą z dobrą energią do Nowego Targu. Niestety bez Mateusza Załuckiego i Konrada Misztala, którzy leczą kontuzję. Reszta drużyny jest gotowa i zmotywowana do gry. Po piątkowym treningu trener Mazurkiewicz ma ustalić skład na mecz. 

– Czeka nas jeden z dalszych wyjazdów, ale myślę że cała drużyna jest naładowana energią po ostatnim zwycięstwie nad Chełmianką i podróż minie spokojnie. Niestety Trener jeszcze nie będzie mógł skorzystać z Misztala i Załuckiego. Ale jedziemy przypomnieć „góralom” smak porażki – skomentował kierownik drużyny Mateusz Sobierajski.

Mecz w Nowym targu odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00.