Piękny Jubileusz 70-lecia Czarnych Połaniec

Piątego października w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbył się Jubileusz 70-lecia Czarnych Połaniec. 

Spotkanie kilku pokoleń, działaczy i byłych piłkarzy – tak można określić całą galę jubileuszową, która odbyła się w sali widowiskowej CKiSz w Połańcu. Wszyscy co byli nie żałowali swojej decyzji aby ten wieczór spędzić razem w świętowaniu Jubileuszu 70-lecia Czarnych Połaniec. 

Cała gala rozpoczęła się od występów artystycznych i pokazów akrobatycznych. Następnie, po oficjalnym powitaniu, którego autorem była Monika Mikoda i Andrzej Skowron, na scenie pojawił się prezes klubu Zbigniew Kolera.  – Dziękuję za wsparcie i współpracę z klubem – podkreślił prezes wręczając symboliczną paterę Burmistrzowi Miasta i Gminy Połaniec, Jackowi Tarnowskiemu.  

Następnym punktem gali były przemówienia i wręczenie oznaczeń dla zasłużonych działacz i zawodników. 

Najwięcej było emocji podczas wręczenia pamiątkowych gadżetów dla zasłużonych działaczy i sportowców. 

 

Po uroczystościach oficjalnych, przy lampce wina i okazałym torcie długo dyskutowano o przeszłości. – Jest mi miło usłyszeć z tylu ust gratulacje i życzenia. Ciesze się, że przybyli na gale dawni działacze i piłkarze, dla których piłka nożna, siatkówka czy zapasy są dalej ważne w życiu. Z góry także przepraszam, że ktoś został pominięty i nie otrzymał zaproszenia. – podsumował prezes Zbigniew Kolera.

Galeria zdjęć z Jubileuszu 70-lecia Czarni Połaniec

Źródło zdjęć: CKiSz w Połańcu.